Fredrik Holmedal er ansatt som ny administrerende direktør i Rubbhall. Foto: Rubbhall
Fredrik Holmedal er ansatt som ny administrerende direktør i .

Han er ny toppsjef i Rubbhall

Fredrik Holmedal (41) tar over rollen som administrerende direktør i Rubbhall AS.

Publisert Sist oppdatert

Denne artikkelen er over ett år gammel.

Holmedal overtar etter Erik Storhaug.

Fredrik Holmedal har vært en del av Rubbhall ifire år, og har hatt flere roller i selskapet, inkludert prosjektleder og COO.

– I Rubbhall er det viktig å rekruttere internt. Ved å prioritere intern ansettelse viser vi ikke bare tillit til våre egne, men investerer også i et sterkt fundament for fremtidig suksess, sier den tidligere Rubbhall-lederen, Erik Storhaug, i en pressemelding. Storhaug fikk flere nye lederoppgaver i konsernet tidligere i år.

– Jeg er utrolig stolt og glad over å få muligheten til å lede Rubbhall videre. Vi har et dedikert team og et solid fundament, og jeg ser frem til å fortsette å bygge vårt gode team videre og utforske nye muligheter for vekst og innovasjon, sier Fredrik Holmedal i meldingen.

Holmedal tok over den nye rollen 1. august.

– Vi er veldig glade for at Fredrik har takket ja til dette ansvaret, og vi er sikre på at dette vil bli en suksess. Jeg ser frem til å jobbe enda tettere med Fredrik de kommende årene, og han vil være en verdifull del av CEO-gruppen vi har i Zurhaar AS som blant annet eier Rubb Industries AS, forteller konsernsjef Rune Birkeland i Zurhaar AS i meldingen.

Powered by Labrador CMS