Foto: Charlotte Wiig.

NSW Arkitektur utvider

NSW Arkitektur utvider den faglige ledelsen og ansetter fem nye arkitekter.

Publisert Sist oppdatert

Denne artikkelen er over to år gammel.

Firmaet har styrket fagområdene by- og stedsutvikling, plan, interiør og bærekraft med fasadedesign, BIM-teknologi, digitalisering og transformasjon av bygninger, skriver de i en pressemelding.

Lederne som nå har fått økt fagansvar innenfor fokusområdene er Anne Kirsti Krogvig Karlsen, Live Serck-Hanssen, Kristine Mellbye, Marco Orlandi, Thomas Berge Andersen, Kjell Vidar Andersen, Geir Klefstad, Christoffer Hagen, Rasmus Steen Pettersen og Morten Hosen. I tillegg er kontorets overordnede lederteam styrket med Anne Kirsti Krogvig Karlsen og Rasmus Steen Pettersen. Samtlige av de nye lederne er også gått inn på eiersiden i NSW.

- Vi har stor tro på at denne satsningen bidrar til at vi går fremtiden i møte som et fortsatt sterkt og uavhengig arkitektmiljø, sier partner Ole Wiig i meldingen.

NSW har i tillegg styrket staben med fem nye medarbeidere; Andreas Stokstad Hellum og Pernille Mørch Kleppan, Gustav Poppelman, Alexia Kondyliou og Anaïs de Massey.

Powered by Labrador CMS