Asfaltarbeidere til sesongen 2020

Veidekke er en av Skandinavias største entreprenører og eiendomsutviklere. Selskapet utfører alle typer bygg- og anleggsoppdrag, utvikler boligprosjekter, vedlikeholder veier og produserer asfalt, pukk og grus. Involvering og lokalkunnskap kjennetegner virksomheten. Omsetningen er om lag 36 milliarder kroner, og halvparten av de 8 600 medarbeiderne eier aksjer i selskapet. Veidekke er notert på Oslo Børs, og har siden starten i 1936 alltid gått med overskudd.

«Veidekke – lokalt nærvær, skandinavisk styrke»


Stillingen inngår i Veidekke Industri AS, som er Norges største asfaltentreprenør og Norges nest største produsent av pukk og grus. I tillegg har selskapet betydelig aktivitet innen drift og vedlikehold av det offentlige veinettet i hele landet. Veidekke Industri AS har ca. 1 100 ansatte og omsetter for NOK 4,9 milliarder (2018).

Firma Veidekke Industri
FylkeHele landet
Søknadsfrist10.02.2020

Vi søker erfarne, selvgående asfaltører rundt om i landet, for sesongen 2020, med oppstart våren (April) 2020. Dette gjelder hovedsakelig sesongarbeid, men det vil være muligheter for faste ansettelser.

Arbeidsoppgaver

  • Utlegging av asfalt
  • Maskinkjøring (Asfaltutlegger og vals)
  • Utføre alle typer asfaltoppdrag for private, entreprenører og stat/kommune

Sikkerhet står høyt hos oss det er derfor viktig for oss at du følger og støtter opp om HMS-rutiner.

Kvalifikasjoner

  • Gjerne fagbrev som asfaltør
  • God og relevant erfaring innenfor fagområdet er påkrevd
  • Førerkort klasse B (også ønskelig med klasse C og D om mulig)
  • Behersker Norsk språk (muntlig og skriftlig)

Personlige egenskaper

  • Opptatt av din egen og andres sikkerhet
  • Lagspiller og liker å bidra til et godt arbeidsmiljø
  • Samarbeidsvillig og omgjengelig
  • Fleksibel og mobil
  • Nøyaktig, og opptatt av å gjøre ”godt arbeid”

Vi tilbyr

  • Et trygt, uformelt og positivt arbeidsmiljø
  • Gode pensjons- og forsikringsordninger
  • Spennende faglige utfordringer
  • Mulighet for fast ansettelse
  • Gode velferdsordninger
  • Medeierskap i konsernet (gjennom Veidekkes aksjeordning)

Har du spørsmål til oss kontakt en av våre distriktsledere:

Vestland - Even Solheim, tlf 97689792

Rogaland: Rolf Mikal Leknes, tlf 98296890

Møre og Romsdal: Karl-Tore Gjengstø, tlf 99249777

Hedmarken: Frank Andersen, tlf 90178150

Østfold/Søndre Akershus: Bent Aune, tlf 64974700

Oslo/Akershus: Vidar Stavik, tlf 45421786

Oppland/Buskerud: Trond Aas Stenberg, tlf 92453129

Finnmark: Cato Knudsen, tlf 78449700

Troms/Nordre Nordland: Stig Remi Jørgensen, tlf 45502121

Helgeland: Morten Aspnes, tlf 92029290

Trøndelag: Torgeir Sveine, tlf 99590043

Vestfold/Telemark: Kenneth Næss Johansen, tlf 92228130

Søk her

Vis flere stillinger: